برای اطلاع از نحوه ارسال پاسخ های خود دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

۱. وارد سایت شده و بخش “ارسال پاسخ ها” را انتخاب کنید.۲. اطلاعات خواسته شده را به دقت پر کنید.

توجه کنید که منظور از اطلاعات “سرگروه” که در صفحه از شما خواسته شده است، همان نفر اول گروه است.۳. در قسمت بارگذاری سوالات به شیوه ای که در زیر نشان داده شده، فایل های مورد نظر را انتخاب و بارگذاری کنید.دقت کنید که فرمت فایل های شما باید به صورت پی دی اف باشند و هم چنین سوالات باید به صورت جداگانه و تک تک در قسمتی که برای آن ها مشخص شده بارگذاری شوند. توجه کنید هر کدام از فایل‌ها باید کمتر از ۲ مگابایت حجم داشته باشند.

توجه: برای کاهش حجم فایل از طریق لینک زیر، ابتدا بر روی گزینه select your file ، کلیک کنید و پس از انتخاب فایل از کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود، بر روی گزینه compress now ، کلیک کنید و سپس در پنجره جدیدی که باز میشود، بر روی کلمه here  کلیک کنید تا فایل کم حجم شده دانلود شود.

سایت کم حجم کننده فایل

سایت کم حجم کننده فایلنحوه نامگذاری فایل ها: 

نام گذاری فایل ها باید به ترتیب زیر نامگذاری شوند.

۱. کد ملی سرگروه

۲. آندرلاین

۳. شماره سوال به صورت Q1 ، Q2 و…

به نمونه زیر توجه کنید۴. پس از پرکردن تمامی اطلاعات و فایل های خواسته شده، گزینه ” ارسال پاسخ ها” که با رنگ قرمز مشخص شده است را انتخاب کنید.۵. در صورت مشاهده پیام زیر ثبت اطلاعات و فایل های شما با موفقیت انجام شده است.دوستان عزیز از شما تقاضا می‌کنیم که فرم نظرسنجی را پرکرده و نظرات خود را در این فرم برای ما ارسال نمایید. دقت داشته باشید که به منظور داوری پاسخ‌های شما، تمامی اعضای گروه باید این فرم را پر کنند. شما می‌توانید فرم به صورت مستقیم در پایین صفحه پر کنید و یا با کلیک روی دکمه‌ی پایین وارد صفحه نظرسنجی شده و آن را پر نمایید.